Reklama
  • Środa, 20 listopada 2013 (11:05)

    Magdalena Gessler: Trwoni kasę mistrzowsko

Jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu, ale jeśli chodzi o umiejętność oszczędzania, Magda Gessler (60) radzi sobie wcale nie lepiej niż większość Polaków.

Okazuje się bowiem, że królowej kuchni pensji starcza ledwie do końca miesiąca. A zarabia prawdziwą fortunę, bo ponad 200 tys zł!

Rozpieszcza siebie, bliskich, ekipę

Reklama

Brak oszałamiających oszczędności to wynik zamiłowania do luksusów, ale i hojności restauratorki.

– Magda jest niezwykle szczodra. Bardzo często po nagraniach zaprasza całą ekipę „Kuchennych rewolucji” na wystawną kolację w luksusowej restauracji. Uwielbia ugaszczać innych – zdradza „Na żywo”osoba z jej otoczenia. Podobny gest gwiazda miewa w stosunku do ekipy realizującej program „Masterchef”.

– Rachunki za takie przyjęcia dla współpracowników opiewają na kilkanaście tysięcy złotych – mówi nasz informator.

Jeszcze więcej gwiazda wydaje na dzieci. Jej latorośle z dwóch małżeństw: syn Tadeusz oraz córka Lara, mimo iż są już pełnoletnie i pracują w biznesie restauracyjnym, wciąż mogą liczyć na wsparcie mamy.

Uwielbia otaczać się luksusem

– Magda uwielbia rozpieszczać Tadka i Larę – mówi znajoma restauratorki. – Zasypuje ich prezentami, daje duże kieszonkowe. Również współpracownicy Magdy są szczodrze wynagradzani. – Menadżer, Jacek Lotycz, jest do jej dyspozycji 24 godziny na dobę, ale otrzymuje za to podobno 30 tys. zł miesięcznie – zdradza jeden z pracowników TVN.

Ale Magda przede wszystkim rozpieszcza siebie. Uwielbia otaczać się luksusem. Jeździ bmw za 350 tys. zł. Ma własną stylistkę i fryzjera. Nie oszczędza na markowych ubraniach i obuwiu. Na konferencji ramówkowej TVN miała na sobie buty firmy Miu Miu za 5 tys. zł. A podobnych kupuje sobie w miesiącu kilka par.

Walczy o rabat jak lwica

Gdy wypoczywa, zawsze nocuje w najdroższych hotelach. Najlepsze z nich poleciła na swojej stronie internetowej. Gdy internauci zarzucili jej, że epatuje bogactwem, skwitowała: – Mam udawać, że jeżdżąc po Polsce śpię w schroniskach, żeby nikogo nie urazić?

Ale nawet w luksusowych hotelach walczy o rabat jak lwica. Gdy kilka miesięcy temu nie dostała go w „Dolinie Charlotty”, sprawę nagłośniła w całej Polsce. A o problemach swojej restauracji z komornikiem woli nie mówić...

K. W.

Na żywo

Zobacz również

  • Wraca konflikt sprzed kilku miesięcy. Dorota Wellman (55) w książce „Jak zostać zwierzem telewizyjnym?” wyjawiła, że Magda Gessler w programie „DDTVN” udaje, że gotuje. – Od dawna nie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.