Reklama
  • Poniedziałek, 16 lutego 2015 (08:00)

    Magda Gessler wydała autobiografię

Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia gospodyni „Kuchennych rewolucji” w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

Myślałam o tej książce od dawna, ale nigdy nie było dobrego momentu, by się nad nią pochylić. Wokół mnie codziennie dzieje się tak dużo, nieustannie pracuję, brakuje mi wytchnienia – przyznaje gwiazda.

Reklama

– Niewątpliwie praca nad „Autobiografią apetyczną” wymagała ode mnie o wiele większego skupienia, niż kiedy przygotowuję publikację z przepisami kulinarnymi – podkreśla.

Jaki obraz Magdy Gessler wyłania się po lekturze wywiadu-rzeki z gospodynią „Kuchennych rewolucji”? Na pewno osoby szczerej do bólu i bezkompromisowej.

– Nie usłyszałam od niej ani razu: „O tym nie będziemy mówić” – twierdzi dziennikarka Magda Żakowska, która jest współautorką głośnej autobiografii. – Poruszałyśmy również tematy bardzo bolesne, dotyczące śmierci pierwszej córki czy męża – nie ukrywa.

Mimo że od premiery książki o jej burzliwym życiu minął ponad miesiąc, znana restauratorka nadal nie przestaje zaskakiwać wyznaniami z przeszłości. – Był taki moment, gdy tata miał różne swoje fascynacje... Wtedy z mamą szukałyśmy 50 groszy na chleb. Tak, zaznałam głodu – powiedziała ostatnio.

– Dlatego zaczęłam inaczej patrzeć na świat. Nigdy nie chciałabym być kobietą zależną od mężczyzny – dodaje.

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV
Więcej na temat:Magda Gessler | magda | Gessler | Nie | autobiografia

Zobacz również

  • W karczmie w Bukowinie Tatrzańskiej zrobiła kiedyś „kuchenną rewolucję”. Lokal zaczął lepiej prosperować. Do czasu. Pod nosem właściciela karczmy, dosłownie vis a vis, Magda Gessler (62)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.