Reklama
  • Poniedziałek, 10 czerwca 2013 (15:03)

    Magda Gessler traci widzów, zyskuje wrogów

Ostatni skandal w Słupsku może ją bardzo drogo kosztować…

Mówi się, że za ten skandal może zapłacić. I to słono, bo nawet zdjęciem z anteny jej programu Kuchenne rewolucje – zdradza Rewii jeden z pracowników TVN.

Reklama

W stacji głównym tematem rozmów jest w tej chwili afera z udziałem najsłynniejszej restauratorki w Polsce, Magdy Gessler (60).

– Teraz trwają narady, jak wybrnąć z tej sytuacji, jak poprawić wizerunek prowadzącej – słyszymy. A wszystko przez zdarzenie, do którego doszło kilka tygodni temu. Pani Magda kręciła w Słupsku kolejny program.

Na czas zdjęć zamieszkała w hotelu Dolina Charlotty znajdującym się pomiędzy Słupskiem a Ustką. Gdy wyjeżdżała, doszło do konfliktu o zapłatę.

Magda Gessler oferowała reklamę hotelu w swoim programie, a gdy się na to nie zgodzono, ponoć obrzuciła pracowników wyzwiskami. Po pertraktacjach uregulowała w końcu rachunek, ale zapowiedziała, że pozwie menadżera hotelu za zniesławienie.

Później, w licznych wywiadach, gwiazda przekonywała, że zaserwowano jej niesmaczne wino, zmieniono apartament w trakcie pobytu, a ten, w którym ostatecznie nocowała, miał zepsutą klimatyzację.

Pracownicy przyznają się do niektórych błędów i tłumaczą, że dlatego gwiazda dostała rabat i zamiast 4500 tysiąca złotych miała zapłacić o 1000 zł mniej. To pierwszy raz, kiedy gospodyni Kuchennych rewolucji ma aż tylu wrogów.

Do tej pory przez jednych była uwielbiana, przez innych zaś odsądzana od czci i wiary. Czy skandal z rachunkiem, którego nie chciała zapłacić, odbije się na jej karierze? Pracownicy w TVN nie mają w tej sprawie wątpliwości, że to koniec jej kariery.

IA

Więcej na temat:Magda Gessler | magda | TVN SA | Lina

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.