Reklama
  • Poniedziałek, 20 stycznia 2014 (10:00)

    Magda Gessler: Nie miałam operacji

Nigdy nie zapukałam do drzwi kliniki medycyny estetycznej – oświadczyła Magda Gessler (60). Choć wiadomo, że restauratorka związana jest z Waldemarem Kozerawskim, chirurgiem medycyny estetycznej mieszkającym w Toronto, twierdzi że nie korzystała dotąd z jego pomocy.

– On uważa, że moje policzki są za okrągłe do nici – wyznała prowadząca „Kuchennych rewolucji”, dodając, że w pełni akceptuje siebie taką, jaka jest.

Reklama

To nie wstyd się przyznać!

Zaproszona do programu Maja Sablewska (33) z niedowierzaniem słuchała słów starszej koleżanki. Na wizji zwolenniczka botoksu stwierdziła, że wiele osób korzysta z medycyny estetycznej, ale boi się do tego przyznać.

A na Facebooku dodała: Wstyd? Zakłopotanie? Obciach? Dla mnie to czysta hipokryzja. Uwielbiam Panią Magdę, jest piękną osobą, ale błagam... Nie bójmy się przyznawać. Nie okłamujmy samych siebie!

Na żywo

Zobacz również

  • Córka znanej restauratorki Magdy Gessler (63) – Lara (26) ujawniła na Facebooku, że jest zaręczona z Pawłem Pawłowskim, z którym mieszka od kilku miesięcy. Słyszeliśmy jednak, że radość Lary... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.