Reklama
  • Środa, 20 sierpnia 2014 (14:00)

    Magda Gessler ma partnera w Kanadzie

Dzieci idą śladami rodziców. Potwierdza się to w przypadku Lary Gessler (25). Jej mama, Magda Gessler (61), od kilku lat część wakacji spędza w Kanadzie. W Toronto bowiem mieszka jej życiowy partner Waldemar Kozerawski, chirurg medycyny estetycznej. Do tej pory przeważnie podróżowała sama. Teraz na pokładzie samolotu będzie jej towarzyszyć córka, bo… i jej ukochany mieszka w Kanadzie.

Historia zatoczyła krąg. Czy córka Magdy Gessler doświadczy tego samego co ona? Przed 30 laty w domu wybitnego kompozytora Władysława Szpilmana (†89) spotkała swojego aktualnego partnera. Był młodym lekarzem.

Zakochali się od pierwszego wejrzenia

Reklama

Waldemar Kozerawski miał już w kieszeni bilet do Kanady i nie zamierzał wracać do Polski. Namawiał ją na wyjazd, ale wtedy nie posłuchała głosu serca.

Odnaleźli się wiele lat później. Ona była wdową. Jej pierwszy mąż, niemiecki dziennikarz Volkhart Mueller, zmarł na raka. Ma za sobą również nieudane małżeństwo z Piotrem Gesslerem, ojcem Lary. On miał dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa.

– Teraz już mi nie uciekniesz – powiedział, gdy spotkali się po raz kolejny. I już nie wyobrażają sobie życia bez siebie, choć z powodu wielkiej odległości ich dzielącej, nie widują się zbyt często.

On prowadzi prywatną klinikę w Kanadzie, ona jest właścicielką kilku restauracji i gwiazdą Kuchennych rewolucji.

Magda Gessler zawsze widziała tylko dobrą stronę życia

Teraz jednak zastanawia się, czy jej córka, która znalazła się w podobnej do jej sytuacji, będzie szczęśliwa.

Ukochany Lary ma na imię Wojtek, mieszka w Kanadzie i pracuje w branży lotniczej. Na razie ani jedna, ani druga strona nie bierze pod uwagę przeprowadzki. Lara, choć skończyła socjologię, postanowiła zostać restauratorką i przygotowuje się do schedy po rodzicach.

Czy w takiej sytuacji ich związek ma przyszłość? Znana restauratorka nie chce się wtrącać w życie córki, jednak swoje zdanie ma i się nim dzieli. – W życiu najważniejsza jest miłość, nie wolno jej lekceważyć. Nie opuszczaj mężczyzny, którego pokochałaś – mówi do Lary. Czy córka weźmie do serca opinię mamy?

SG

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.