Reklama
  • Wtorek, 10 lutego 2015 (13:00)

    Magda Gessler. Kto jej pomoże wrócić do formy?

Mamo, musisz tam pojechać – tymi słowami przywitała Magdę Gessler (61) córka Lara tuż po powrocie z obozu treningowego. Pilnie ćwiczyła pod okiem Anny Lewandowskiej (26), żony naszego najlepszego piłkarza. Poznała tam też zasady zdrowego odżywiania.

Reklama

– Lara bardzo chciałaby spędzić z mamą więcej czasu i namawia ją na wspólny obóz. Ma też świadomość, jak bardzo męczą ją wahania wagi. Chciałaby jej pomóc – mówi nam osoba znająca córkę restauratorki.

Starania Lary wspiera ukochany Magdy, mieszkający na co dzień w Toronto, Waldemar Kozerawski. To zastanawiające, że ten znany w Kanadzie doktor medycyny estetycznej, który zmienia kobiety, Magdzie zabrania takich zabiegów.

Uważa że jest naturalnie piękna, a prosi jedynie o to, by dbała o odpowiednią wagę ciała, bo zbyt duża może powodować choroby serca. Nie dalej jak cztery lata temu oboje najedli się strachu, kiedy to Waldemar, cierpiący na arytmię, w tajemnicy przed Magdą przeszedł operację.

Kiedy restauratorka dowiedziała się o tym, natychmiast poleciała do Toronto, by czuwać przy jego łóżku. Po upływie trzech miesięcy wydawało się, że wszystko jest w porządku. Aż nagle źle się poczuł i znów trafił na stół operacyjny. Magda przerwała wtedy prace na planie Kuchennych rewolucji, by być z ukochanym.

Wszystko dobrze się skończyło, ale dwie operacje Waldemara uświadomiły jej, że życie jest kruche i że trzeba jak najdłużej zachować dobrą kondycję. Przeszła na dietę, polegającą na jedzeniu krewetek z sokiem z limonki i schudła 15 kilogramów!

Oboje postanowili wtedy, że na przedmieściach Toronto zbudują dom na spokojną starość. Dom powstał, ale kariera Magdy nie zwalnia i szkoda byłoby ją przerywać. Restauratorce potrzeba na razie tylko wzmocnienia kondycji i dobrej diety. Pomoc Anny Lewandowskiej może się jej bardzo przydać.

SG

Więcej na temat:Magda Gessler | magda | Gessler | toronto | Waldemar | starania | kto

Zobacz również

  • Córka znanej restauratorki Magdy Gessler (63) – Lara (26) ujawniła na Facebooku, że jest zaręczona z Pawłem Pawłowskim, z którym mieszka od kilku miesięcy. Słyszeliśmy jednak, że radość Lary... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.