Reklama
  • Czwartek, 6 lutego 2014 (11:05)

    Magda Gessler: Koniec kłopotów. Jest zastrzyk gotówki

Końcówka ubiegłego roku okazała się szczęśliwa dla Magdy Gessler (60), przynajmniej pod względem finansowym.

Reklama

Królowa kulinarnego imperium podpisała intratny kontrakt reklamowy ze znanym producentem środków do mycia naczyń.– Magda zarobiła na nim 350 tysięcy zł brutto – zdradza znajoma gospodyni „Kuchennych rewolucji”.

Pieniądze przyszły do niej w samą porę. Magda bowiem w ostatnim czasie miała problemy ze związaniem końca z końcem, o czym „Na żywo” informowało kilka tygodni temu.

Zarabia ok. 200 tys. zł miesięcznie

Dzięki pracy przy dwóch programach telewizyjnych: „Kuchennych rewolucjach” i „Master Chef” restauratorka zarabia godziwie, bo ok. 200 tysięcy zł miesięcznie, ale jej wydatki przekraczają tę sumę. Magda nie szczędzi grosza na swoje dorosłe dzieci: Larę i Tadeusza, ma gest w stosunku do współpracowników.

Zdjęcia do programów często kończą się kolacją dla ekipy na koszt restauratorki. Gwiazda nie kryje słabości do markowych ubrań i butów. Szczególnie upodobała sobie firmę MiuMiu, w której para obuwia kosztuje ponad 5 tys zł!

Kupuje je kilka razy w miesiącu. Niedawno sprawiła sobie jeden z najnowszych modeli bmw. Kontrakt reklamowy pozwolił jej załatać dziurę w budżecie.

Na żywo

Zobacz również

  • Lara, córka Magdy Gessler, odważnie wkracza do show-biznesu. Ostatnio pochwaliła się w telewizji swoim tatuażem (na zdj. niżej). – Nóż i widelec są z kompletu rodzinnego (…), a pod nimi jest... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.