Reklama
  • Czwartek, 14 maja 2015 (15:05)

    Magda Gessler. Jest teraz lekka i skoczna

Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... „mięsem”. Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

Doskonale zna się na gotowaniu. Dlatego wielu uważa, że powinna wiedzieć, jak się odżywiać, by nie mieć problemów z nadwagą. Na pewno wie.

Ale jak utrzymać zgrabną sylwetkę, gdy nieustannie trzeba degustować i oceniać różne smakowitości, naszpikowane mnóstwem kalorii? Magda Gessler niejednokrotnie podejmowała próby pozbycia się zbędnych kilogramów. Tej wiosny znowu wypowiedziała im wojnę.

Żegnajcie, słodycze!

Reklama

Kiedyś zapewniała, że nie dba o diety. Nie brała do serca docinków na temat swojej wagi. Okazało się jednak, że chce być nie tylko szykowną (zawsze się gustownie ubiera), ale również szczupłą kobietą. No i zabrała się za siebie. Podobno zrzuciła już kilkanaście kilogramów. I to nie za sprawą środków farmakologicznych.

Zaczęła się inaczej odżywiać. Skreśliła ze swego jadłospisu węglowodany, czyli głównie pieczywo, ryż, makarony, a także słodycze, majonez, mocną kawę i herbatę. Smażone, tłuste mięsa zastąpiła rybami oraz warzywami, posypanymi pietruszką i kolendrą.

Na śniadanie wystarczy jajko na mięko, a zamiast kawy sok z limonki i grepfrutów. W jednym z wywiadów powiedziała, że teraz mniej się męczy, czuje się lekka i skoczna. Kończy się 10. edycja „Kuchennych rewolucji”. Jeżeli będą kolejne, to pani Magda zachwci nie tylko swoim talentem kulinarnym, ale i szczupłą figurą.

Telemax
Więcej na temat:Magda Gessler | magda | Gessler

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.