Reklama
  • Piątek, 28 czerwca 2013 (13:01)

    Magda Gessler: Jaki był powód tej rodzinnej kolacji?

Taki wieczór nie mógł obyć się bez pocałunku

W takim gronie łatwiej o decyzję

Reklama

Majowy wieczór. W stronę bistro Słony, mieszczącego się w centrum Warszawy, zmierza grupa rozweselonych osób. Szybko okazuje się, że wśród nich jest Magdalena Gessler (59), która jest właścicielką tego lokalu.

Obok jej ukochany Waldemar Kozerawski oraz… jego córka Chanelle! To jednak nie koniec rodzinnego spotkania, bo w bistro do całej trójki dołączyła też córka pani Magdy, Laura! Już we czwórkę przy winie i smacznym jedzeniu wspólnie spędzili w Słonym niezwykle miły wieczór.

Córki zachęcą ich do odważnej decyzji

Trudno nie zadać pytania, jaki był powód takiego rodzinnego spotkania? Niewątpliwie był nim przyjazd Waldemara Kozerawskiego do Polski z Kanady, tym razem w towarzystwie córki.

Być może jednak powody były zupełnie inne. Jednym z nich zapewne może być ciągnąca się już od dłuższego czasu sprawa ślubu znanej restauratorki i Waldemara Kozerawskiego.

Do tej pory padło już kilka deklaracji co do terminu, ale żaden nie został dotrzymany. Może w towarzystwie córek oboje w końcu dojrzeli do jakiejś konkretnej decyzji? Ale najpierw musielibyśmy usłyszeć o rozwodzie pani Magdy z dotychczasowym mężem…

MA

Życie na gorąco
Więcej na temat:Magda Gessler | magda | Magdalena Gessler | Nie | Laura

Zobacz również

  • Córka znanej restauratorki Magdy Gessler (63) – Lara (26) ujawniła na Facebooku, że jest zaręczona z Pawłem Pawłowskim, z którym mieszka od kilku miesięcy. Słyszeliśmy jednak, że radość Lary... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.