Reklama
  • Wtorek, 29 kwietnia 2014 (10:05)

    Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: Kiedy ślub?

Żądamy ślubu i wesela – żartują przyjaciele Magdy Gessler (60). Przypominają jej, że czas już zakończyć 10-letnie narzeczeństwo z Waldemarem Kozerawskim (61). Zakończyć ślubem oczywiście!

Wszystko wskazuje na to, że restauratorka i doktor zaczęli już pierwsze przygotowania. – Magda leci na Wielkanoc do Toronto, by spędzić tam kilka dni z Waldemarem i ustalić plany na przyszłość – mówi nam osoba związana z produkcją Kuchennych rewolucji.

Sama Magda Gessler nie chce zdradzać szczegółów, mówi tylko, że partner zabiera ją do wiejskiego domu przyjaciół. Czyżby to tam miało dojść do długo oczekiwanej przysięgi?

Reklama

– To jest niemożliwe, Magda musi wcześniej uzyskać rozwód z Piotrem Gesslerem (57), drugim mężem i wspólnikiem w interesach – słyszymy od bliskiego znajomego pary.

Niewykluczone, że w te święta wyznaczona zostanie data ślubu. Świadkami mają zostać ich dzieci. – To będą prawdziwe ślubne rewolucje! – mówi osoba dobrze znająca zakochanych.

– Doktor Kozerawski rozważa ślub w Toronto. Zbudował tam dom i udekorował w nim niemal każdy pokój portretami ukochanej.

Podobno skrycie liczy na to, że po ślubie już jako żona pani Magda zamieszka tam z nim na stałe. Czy tak będzie? Wkrótce się przekonamy.

SG

Zobacz również

  • Lara, córka Magdy Gessler, odważnie wkracza do show-biznesu. Ostatnio pochwaliła się w telewizji swoim tatuażem (na zdj. niżej). – Nóż i widelec są z kompletu rodzinnego (…), a pod nimi jest... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.