Reklama
  • Wtorek, 19 kwietnia 2016 (08:05)

    Magda Gessler i Waldemar Kozerawski. Gorąca miłość na odległość

Od 13 lat kursują między Kanadą a Polską. To wcale nie przeszkadza im czuć bliskość.

Znana restauratorka (63 l.) i ceniony chirurg Waldemar Kozerawski kochają się od 36 lat, choć... zostali parą dopiero w 2003 r.

Po raz pierwszy spotkali się na prywatce w 1980 r. – Magda stała, rozglądała się, inna niż wszystko i wszyscy – wspominał lekarz. Od razu między nimi zaiskrzyło.

Reklama

Choć pan Waldemar miał wkrótce wyjechać na stałe do Kanady, zakochani zdecydowali się na 3-miesięczny romans. Potem każde z nich poszło swoją drogą. Lecz, jak oboje twierdzą, wcale o sobie nie zapomnieli...

W latach 80. pani Magda wyszła za mąż za starszego o 11 lat Volkharta Müllera, korespondenta „Der Spiegel”. Para doczekała się syna, Tadeusza (33 l.). Ale Müller zmarł w 1986 r. na raka. Samotną matką zaopieko wał się Piotr Gessler, stołeczny restaurator. Wzięli ślub, zaś w 1989 r. na świat przyszła ich córka Lara (27 l.).

Małżeństwo jednak nie przetrwało. – Był skryty, małomówny, mało przystępny – opowiadała o mężu Magda Gessler. Mówiło się potem o jej paromiesięcznej zażyłości ze znanym aktorem Piotrem Adamczykiem, a także o 7-letnim związku z młodszym o 13 lat kelnerem Mariuszem Diakowskim.

Cóż, przy żadnym z tych mężczyzn pani Magda nie znalazła szczęścia. Jak przyznała, myślała o... Waldku.

W 2003 r. los uśmiechnął się do restauratorki. Jej ukochany przybył do stolicy na zjazd absolwentów, który... organizowała pani Magda. Uczucie wybuchło wtedy ze zdwojoną siłą. Tym razem para postanowiła już nigdy się nie rozstawać. Owszem, ona mieszka w Polsce, on w Kanadzie, ale starają się spędzać razem choć 10 dni w miesiącu. – Waldek mnie oczarował. Znowu czuję się jak wybranka losu – ujawniła gwiazda.

Bella Relaks

Zobacz również

  • Jako szefowa restauracji i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler (62) jest surowa i zwykle dość zasadnicza. Nie lubi sprzeciwu oraz stara się, żeby jej racje były na wierzchu.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.