Reklama
  • Piątek, 21 marca 2014 (10:05)

    Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

To dopiero była operacja! Aby pobyć 3 dni z ukochaną Magdą Gessler (61), Waldemar Kozerawski (61), szef kliniki medycyny estetycznej z Toronto, już rok wcześniej zaplanował, że w tym czasie nie będzie przyjmował pacjentów. Kupił wybrance prezent – walizkę w złotym kolorze, a potem spędził 16 godzin w samolocie. Spotkali się we włoskiej Perugii.

– To był magiczny czas. Jedliśmy ostrygi i czarne trufle, pływaliśmy w basenie ze szklanym dnem, ukazującym starożytne ruiny – zdradziła nam restauratorka. To nie była ich pierwsza taka randka. Spotykali się już na Maderze, w Szkocji, w Bawarii.

Reklama

– Za każdym razem Waldek zaskakuje mnie wyszukanym prezentem. Najczęściej dostawałam biżuterię, teraz będę podróżować po Polsce i po świecie z walizką, która zawsze będzie mi przypominać o Waldku. Na pewno zabiorę ją na plan Kuchennych rewolucji!

Waldemar Kozerawski ceni pracę ukochanej na planie tego programu. Chwali się nią swoim znajomym z całego świata, a oni zazdroszczą mu sławnej narzeczonej.

Kiedy doktor przylatuje do Polski, często towarzyszy pani Magdzie w wizytacjach lokali. Do najlepszych z nich wracają potem ze swoimi przyjaciółmi.

Pani Magda i pan Waldemar skończyli swoje miłosne wakacje tuż przed Walentynkami, jednak 14 lutego na planie Kuchennych rewolucji pojawił się kurier z różami…

SG

Więcej na temat:Magda Gessler | Waldemar | magda | Gessler | toronto | Pani

Zobacz również

  • Jako dziecko strasznie grymasiłam i plułam jedzeniem – wspomina Magda Gessler (63). To zmieniło się z czasem. Ojciec był zagranicznym korespondentem, więc mieszkała w Sofii, Hawanie i Madrycie,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.