Reklama
  • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (09:05)

    Magda Gessler i Gordon Ramsay

Magda Gessler gościła Gordona Ramsaya na planie Master Chefa wraz z resztą jurorów: Michelem Moranem i Anną Starmach. Znana restauratorka podzieliła się z mistrzem kuchni swoimi sposobami na sukces. Najsłynniejszy kucharz świata jest pod jej wrażeniem. Miał do niej wiele pytań...

Magda Gessler (60) bardzo cieszyła się na to spotkanie. Gordon Ramsay to przecież jeden z najsławniejszych kucharzy świata i człowiek, który jako pierwszy poprowadził w Wielkiej Brytanii program Kuchenne rewolucje. W zeszłym tygodniu pojawił się w Krakowie, na planie show MasterChef.

Znany Szkot postanowił przyjrzeć się restauratorce, gdyż doszły do niego słuchy, iż jej Kuchenne rewolucje są hitem w Polsce. – Wow, jakie włosy! – tak podobno przywitał naszą restauratorkę i ucieszył się, że mówi ona płynnie po angielsku, rozumie jego żarty i mocne słowa, których używał na planie programu.

Reklama

Polubił każdego z jurorów, ale to z panią Magdą spędził najwięcej czasu. Najbardziej interesowało go to, jakim sposobem udaje jej się prowadzić dwa programy jednocześnie i szefować restauracjom?

Na koniec zaprosił całe jury do Londynu. W tym mieście ma kilka restauracji, a w swoim domu w dzielnicy Wandsworth, gdzie mieszka z żoną Taną i czwórką dzieci: Maggie, Matyldą i bliźniakami Jackiem i Holly, nagrywa kulinarny show We własnej kuchni.

Jak udało nam się dowiedzieć, Magda Gessler wybierze się tam niebawem razem ze swoimi dziećmi – Larą i Tadeuszem, którzy robią karierę restauratorów i są fanami Gordona Ramsaya.

A odpowiedź na pytanie, jak połączyć pracę na planie programów z prowadzeniem restauracji, wychowaniem dzieci i pielęgnowaniem związku jest prosta: trzeba mieć wyrozumiałego partnera, dorosłe dzieci i dobrych pracowników!

Gordon Ramsay też szykuje sobie następców – wszystkie dzieci zaraził pasją do gotowania, a najstarsza córka, Maggie, przyleciała z tatą do Polski, by poznać naszą kuchnię. Odwiedzili restaurację Szarą na krakowskim Kazimierzu.

Gordon napisał w internecie, że córka zdała egzamin z nocnej zabawy i że jest z niej dumny. Cóż, jest tak samo szalonym rodzicem jak Magda Gessler!

WC

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.