Reklama
  • Wtorek, 9 sierpnia 2016 (15:05)

    Magda Gessler. Córka zaskoczyła ją swoimi planami?

Jako szefowa restauracji i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler (62) jest surowa i zwykle dość zasadnicza. Nie lubi sprzeciwu oraz stara się, żeby jej racje były na wierzchu. Nieco inaczej jest jednak w przypadku roli mamy dorosłej już córki Lary (26). Tu mama wydaje się być nadzwyczaj opiekuńcza oraz wyrozumiała.

Jestem jej córką, ale nie miałam na to wpływu

Lara Gessler od pewnego czasu pomaga mamie w warszawskich restauracjach Słodko Słony oraz U Fukiera. W przeciwieństwie jednak do niej stara się unikać mediów. Pani Magda uważa, że wynika to z nieśmiałości jej córki.

Reklama

– Publicznie wiele rzeczy ją krępuje, ale prywatnie jest bardzo otwarta i ciepła – powiedziała niedawno restauratorka w jednym z wywiadów. Jednocześnie dodała, że prywatnie obie lubią sobie poplotkować i porozmawiać na tematy, które je interesują.

Czy do tych tematów należą też te związane z płcią przeciwną? Zapewne tak. Szczególnie że od pewnego czasu Lara pokazuje się w towarzystwie przystojnego barmana Pawła. W stolicy plotkuje się, że być może owa znajomość wkrótce zakończy się ślubem!

Wydaje się, że ta wiadomość najbardziej zaskoczyła samą Magdę Gessler. Jako osoba otwarta nie neguje wyboru córki, ale jednocześnie stara się ją przekonać, że do pewnych spraw trzeba naprawdę dojrzeć i najgorsze są tu zbyt pochopne i szybkie decyzje. W końcu jurorka programu „MasterChef” ma bogate doświadczenia życiowe. Dwa razy była zamężna.

Jej pierwszym wybrankiem był niemiecki dziennikarz Volkhart Muller, który zmarł na nowotwór. Drugim był restaurator Piotr Gessler, jednak para rozwiodła się. Z pierwszego małżeństwa Gessler ma syna Tadeusza, z drugiego właśnie córkę Larę. Obecnie jej partnerem jest lekarz medycyny estetycznej, mieszkający na co dzień w Kanadzie, Waldemar Kozerawski.

Patrząc na Larę Gessler można jednak stwierdzić, że droga życiowa, którą wybierze dla siebie, będzie trochę inna niż jej mamy. Zresztą deklarowała to już w niektórych wywiadach. – Po pierwsze: chcę żyć normalnie. Po drugie: nie wydaje mi się, żebym do tej pory zrobiła coś, co zasługuje na czyjąś uwagę. Bycie córką Magdy Gessler nie jest wystarczającym powodem. Nie miałam na to żadnego wpływu – mówiła w wywiadzie dla gazeta.pl.

Niemniej bycie córką znanej mamy i tak sprawia, że koncentruje się na niej uwaga mediów. Dlatego też trudno się dziwić, że w stronę Magdy Gessler padają pytania o ślubne plany jej córki i że restauratorka musi się do nich odnieść.

A i sama Lara coraz częściej bywa zapraszana na różne imprezy celebryckie oraz do telewizji. Choćby kilka dni temu była na promocji znanej marki alkoholi. Mama wspiera tu córkę i jednocześnie chwali, że znajduje czas na prowadzenie restauracji i bywanie na imprezach, dzięki czemu znakomicie je promuje.

To nie jest jeszcze czas na ślub

Obecnie Lara jest prawą ręką mamy w biznesie restauracyjnym. – Wyręcza mnie w prowadzeniu restauracji. Jest, perfekcyjnym organizatorem, a do tego znakomitym cukiernikiem i to z prawdziwej pasji – chwali córkę pani Magda. Być może właśnie dlatego woli, żeby córka na razie zajęła się tylko biznesem. A ślub odłożyła na później.

MJ

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.