Reklama
  • Środa, 8 stycznia 2014 (08:05)

    Gessler poprawia urodę? Sablewska namawia ją do szczerości

Magda Gessler, na której twarzy nie ma ani śladu zmarszczek, nie przyznaje się do zabiegów medycyny kosmetycznej. Na to Maja Sablewska namawia ją na... więcej szczerości i odwagi!

Reklama

Biorąc udział w telewizyjnej dyskusji na temat medycyny estetycznej, gwiazda "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler (60) – której ukochany prowadzi w Kanadzie dwie kliniki, gdzie są wykonywane takie zabiegi – zdecydowanie zaprzeczyła, jakoby swą nienagannie gładką skórę twarzy zawdzięczała zręcznym palcom chirurga plastycznego.

Restauratorce nie wierzy jednak przyznająca się do stosowania botoksu celebrytka Maja Sablewska (33), która uważa, że polskie gwiazdy kłamią w tej sprawie. „Te, które korzystają z zabiegów regularnie, nie potrafią przyznać się do tego. Uwielbiam Panią Magdę, jest piękną osobą, ale nie bójmy się przyznać, nie okłamujmy samych siebie!” – skomentowała.

Twoje Imperium
Więcej na temat:Magda Gessler | Gessler | magda | Pani

Zobacz również

  • W karczmie w Bukowinie Tatrzańskiej zrobiła kiedyś „kuchenną rewolucję”. Lokal zaczął lepiej prosperować. Do czasu. Pod nosem właściciela karczmy, dosłownie vis a vis, Magda Gessler (62)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.