Reklama
  • Czwartek, 28 listopada 2013 (14:05)

    Edyta Górniak kontra Magda Gessler

Diwa poczuła się ostatnio mocno urażona i puściły jej nerwy. Organizatorzy prasowego plebiscytu nominowali Edytę Górniak (40) w kategorii media, za jurorowanie w show The Voice Of Poland, a nie muzyka, pomijając jej dokonania muzyczne.

– Nominacja w kategorii Media to nominacja, z którą zupełnie się nie utożsamiam. Jako wokalistka nigdy nie stawałam do rywalizacji z dziennikarzem, aktorką, tym bardziej z kucharzem – napisała na Facebooku.

Reklama

Tym kucharzem okazuje się być Magda Gessler, która bierze udział w konkursie. Królowa kulinarnego imperium tego jej nie wybaczy!

Gwiazda „Master Chef” i „Kuchennych rewolucji” nie ukrywa, że nazwanie jej kucharką to jawna obraza. Magda Gessler (60) na słowa Edyty zareagowała ostro.

– Nie jestem kucharką! Jestem człowiekiem renesansu, który kreuje nowe smaki (...) Od kilku lat z sukcesem funkcjonuję w mediach, stąd nominacja – powiedziała wzburzona.

– Żałuję, że Edyta nie ma czasu na przyjrzenie się temu, co robię. Serdecznie zapraszam ją na kolację... Skorzysta? To zapewne nie koniec wojny...

Na żywo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.