Reklama
  • Czwartek, 21 maja 2015 (11:05)

    Czy to przez Magdalenę Gessler Małgorzata Rozenek stała się „dziewczyną do bicia”?

Stekiem bzdur nazwała słynna restauratorka sugestie, jakoby to ona zainspirowała ataki na Perfekcyjną Panią Domu.

Ostatnio niektóre gwiazdy TVN sprawiają wrażenie, jakby uwzięły się na Perfekcyjną Panią Domu, czyli Małgorzatę Rozenek (37), która obecnie prowadzi program Piekielny hotel.

Kuba Wojewódzki złośliwie porównał jej karierę do... papieru toaletowego. Magdalena Mołek nieelegancko zapytała ją w wywiadzie, czy pamięta, jak czyściła toalety. Zaś fotograf Marcin Tyszka w zaowalowany sposób podważył jej zawodowe kompetencje, wychwalając jednocześnie profesjonalizm innej gwiazdy tej telewizji – restauratorki Magdaleny Gessler.

Reklama

Z plotek, które do nas dotarły, wynika, że za tą nieżyczliwością może stać właśnie Magdalena Gessler, która rzekomo chce pokazać włodarzom TVN, że wybierając Małgorzatę Rozenek, postawili na niewłaściwego konia. Osoba z bliskich kręgów restauratorki zaskoczyła nas szczerością.

– Gessler tylko udaje przyjaciółkę Rozenek, a tak naprawdę jej nie znosi – usłyszeliśmy. – Poza tym boi się, że TVN wymienia stare na młode. Ma też pretensje, że to nie jej powierzono Piekielny hotel, bo była przekonana, że to ona go dostanie. Wszak w tym celu robiła podchody, pokazując siebie jako specjalistkę od hoteli. Polecała niektóre na Facebooku i w jednej z gazet.

Magdalena Gessler skomentowała to tak: – To wszystko jest stekiem bzdur! Nie miałam zapędów, o jakie mnie posądzono. Mam już tyle pracy przy Kuchennych rewolucjach i MasterChefie, że jestem zajęta przez 290 dni w roku. Nie wyobrażam sobie udziału w kolejnym projekcie.

Restauratorka zapewniła też, że nie jest w konflikcie z Małgorzatą Rozenek. Oświadczyła nam, że uważa ją za „babkę z charakterem”, która z pewnością sprawdzi się w roli prowadzącej Piekielny hotel, trzeba tylko jej dać szansę, by go rozkręciła. I gdzie ma teraz szukać wroga Małgorzata Rozenek...?

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.