Reklama
  • Wtorek, 8 lipca 2014 (14:00)

    Będzie książka i film o Magdzie Gessler

Za swoje zachowanie w „Kuchennych rewolucjach” Magda Gessler często zbiera cięgi. Ale gwiazda nie zraża się krytyką. Chce nawet nakręcić o sobie film!

Mimo wielu wizerunkowych wpadek, skandali i kilku pozwów sądowych, Magda Gessler nie traci pewności siebie. I wciąż stara się być w centrum uwagi.

Reklama

– Chcę zrobić film. O sobie! – wyznała ostatnio. – Zaręczam, że historiami i przygodami, które mnie spotkały, mogłabym spokojnie obdzielić kilka osób. Będzie pełen namiętności. Mam już nawet roboczy tytuł: „Seks w wielkiej kuchni” albo „Seks w wielkiej knajpie”. Kogo gwiazda obnaży na ekranie?

Partner ją wielbi...

Słynna restauratorka od ponad dziesięciu lat żyje w szczęśliwym związku na odległość z Waldemarem Kozerawskim, szefem kliniki medycyny estetycznej w Toronto.

– On mnie wielbi. I ma do mnie anielską cierpliwość – zapewniła w jednym z wywiadów. O swoich dawnych wybrankach nie ma jednak najlepszego zdania. – Byli tacy, co próbowali się przyczepić, bo miałam pieniądze. Trudno mówić o sercach, raczej o kieszeniach – żaliła się. Być może już wkrótce na ekranie rozliczy się z tymi, którzy zaszli jej za skórę?

... i napisze o ukochanej!

Oprócz filmowej biografii powstanie też książka. Jej autorem będzie Waldemar Kozerawski, który zna swoją wybrankę od ponad trzydziestu lat. – Zaręczam, że i książka Waldka, i film będą ciekawe. Tak jak moje życie i jak moja kuchnia. A więc raz słodkie, raz gorzkie, a innym razem jeszcze pikantne – zapowiada gwiazda.

Mówi się jednak, że para chce w różny sposób przedstawić główną bohaterkę. Ona siebie jako temperamentną, on ją jako spokojną.

AL

Magda Gessler ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Na swoim koncie scenografię do filmu „Lepiej być piękną i bogatą”. Jest też autorką książek „Kuchnia moja pasja” oraz „Kocham gotować”.

Super TV

Zobacz również

  • Nagranie zajmuje cztery dni plus piąty na powrót – dokładnie tak, jak potem widzimy to na ekranie. W związku z tym praca na planie trwa niemal 24 godziny na dobę. Nic więc dziwnego, że niektórym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.