Reklama
 • Piątek, 31 października 2014 (08:05)

  Magda Gessler od lat jest w ciągłym biegu, ale zawsze stara się sprostać wszystkim obowiązkom.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 października 2014 (11:00)

  Potrafi nakrzyczeć, umie przytulić. Od wielu lat Magda Gessler edukuje kulinarnie Polaków. Już wkrótce po raz trzeci wystąpi jako jurorka „MasterChefa”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września 2014 (08:43)

  Pogłoski o kryzysie w związku Magdy Gessler (61) i mieszkającego na stałe w Toronto chirurga medycyny estetycznej Waldemara Kozerawskiego wracają do nas co i rusz. Ale najwyraźniej nie jest tak źle. Słynna restauratorka bawi właśnie na wakacjach w Kanadzie. Obszerną fotorelację znad jeziora Grace Lake zamieściła na swoim Instagramie. Parze towarzyszy córka gwiazdy Lara.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 sierpnia 2014 (10:05)

  Marzy o domu pełnym dzieci. Zapewnia, że prywatnie jest cichą i uległą kobietą. Przekonuje też, że namiętność po 50. jest lepsza niż po 30.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 20 sierpnia 2014 (14:00)

  Dzieci idą śladami rodziców. Potwierdza się to w przypadku Lary Gessler (25). Jej mama, Magda Gessler (61), od kilku lat część wakacji spędza w Kanadzie. W Toronto bowiem mieszka jej życiowy partner Waldemar Kozerawski, chirurg medycyny estetycznej. Do tej pory przeważnie podróżowała sama. Teraz na pokładzie samolotu będzie jej towarzyszyć córka, bo… i jej ukochany mieszka w Kanadzie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 19 sierpnia 2014 (11:05)

  Udało się! Magda Gessler odzyskała pozycję liderki w corocznym zestawieniu gwiazd telewizji generujących największe dochody reklamowe.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 14 sierpnia 2014 (14:00)

  Odkryła swój kolejny talent. Magda Gessler (61) okazała się świetną projektantką. Restauratorka zaaranżowała wnętrze najmniejszego hotelu butikowego na świecie, który mieści się w Krakowie. Wnętrza hotelu „Pod Nosem” utrzymane są w klimacie „Baśni z tysiąca i jednej nocy”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 sierpnia 2014 (13:00)

  Znów zrobiło się głośno o konflikcie między restauratorką (61) a Mirosławem Wawrowskim, menedżerem hotelu „Dolina Charlotty”, w którym Gessler nocowała, ale za pobyt nie zapłaciła. Zarządca rok temu skierował sprawę do sądu, ale prowadząca „Kuchenne rewolucje” dopiero niedawno zjawiła się na rozprawie. Wcześniej nie pozwalał jej na to... stan zdrowia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 29 lipca 2014 (08:00)

  Kilka dni temu do księgarni trafiła kolejna książka sygnowana nazwiskiem gospodyni „Kuchennych rewolucji” – „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”. Poza tym gwiazda odwiedziła Sycylię, gdzie kręcone były odcinki do najnowszej edycji show „MasterChef”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (09:05)

  Magda Gessler gościła Gordona Ramsaya na planie Master Chefa wraz z resztą jurorów: Michelem Moranem i Anną Starmach. Znana restauratorka podzieliła się z mistrzem kuchni swoimi sposobami na sukces. Najsłynniejszy kucharz świata jest pod jej wrażeniem. Miał do niej wiele pytań...

  Czytaj więcej Komentarzy:0